Telephone Type (8.x-3.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Type
ro: Tip

en: Number
ro: Număr

en: Types
ro: Tipuri

en: Label
ro: Etichetă

en: Pager
ro: Paginator

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
