Telephone Type (8.x-3.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Type
ru: Тип

en: Number
ru: Число

en: Types
ru: Типы

en: Label
ru: Метка

en: Separator
ru: Разделитель

en: Fax
ru: Факс

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Field types
ru: Типы полей
