Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Edit
af: Wysig

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: disable
af: deaktiveer
