Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ
