Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
