Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Output format
bs: Izlazni format

en: Humidity
bs: Vlažnost
