Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: disable
ca: inhabilita

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Raw
ca: Cru

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Serialized
ca: Serialitzat
