Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: Place
cs: Místo

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Temperature
cs: Teplota

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Formatted
cs: Formátovaný

en: disable
cs: vypnout

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: By name
cs: Dle jména

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
