Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: enable
eu: gaitu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: disable
eu: ezgaitu

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
