Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Place
fi: Paikkakunta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Id
fi: Tunniste

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: N
fi: PO

en: NE
fi: KO

en: E
fi: IT

en: SE
fi: KA

en: S
fi: E

en: SW
fi: LO

en: W
fi: LÄ

en: NW
fi: LU

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Output format
fi: Tulostusmuoto

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Humidity
fi: Kosteus

en: Serialized
fi: Serialisoitu

en: Dew point
fi: Kastepiste
