Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: disable
gl: desactivar

en: Output format
gl: Formato de saída
