Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: enable
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
