Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: enabled
is: virkt

en: enable
is: virkja

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Ignored
is: Hunsað

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: disable
is: afvirkja

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
