Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: disable
jv: mati
