Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: enable
ku: چالاک کردن

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: disable
ku: ناچالاک بکە
