Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: disable
lt: išjungti

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Raw
lt: Paprastas
