Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: enable
lv: ieslēgt

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Formatted
lv: Formatēts

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts
