Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: enable
pl: włącz

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Place
pl: Miejsce

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: disable
pl: wyłącz

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Serialized
pl: Zserializowane
