Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: disable
sq: çaktivo
