Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: enable
sr: укључи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Output format
sr: Излазни формат
