Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
