Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: enable
ug: ئېچىش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى
