Telldus Live! sensors (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Place
el: Τόπος

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: hidden
el: κρυφό

en: Visible
el: Ορατό

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: N
el: Β

en: NE
el: ΒΑ

en: E
el: Α

en: SE
el: ΝΑ

en: S
el: Ν

en: SW
el: ΝΔ

en: W
el: Δ

en: NW
el: ΒΔ

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Hidden
el: Κρυφό

en: NNE
el: ΒΒΑ

en: ENE
el: ΑΒΑ

en: ESE
el: ΑΝΑ

en: SSE
el: ΝΝΑ

en: SSW
el: ΝΝΔ

en: WSW
el: ΔΝΔ

en: WNW
el: ΔΒΔ

en: NNW
el: ΒΒΔ

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Formatted
el: Μορφοποιημένο

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: By name
el: Ανά όνομα

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
