Telldus Live! sensors (2.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Place
mn: Байршил

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: hidden
mn: далд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Temperature
mn: Температур

en: N
mn: Х

en: NE
mn: ЗХ

en: E
mn: З

en: SE
mn: ЗӨ

en: S
mn: Ө

en: SW
mn: БӨ

en: W
mn: Б

en: NW
mn: БХ

en: SSE
mn: ӨЗӨ

en: SSW
mn: ӨБӨ

en: WSW
mn: ББӨ

en: WNW
mn: ББХ

en: NNW
mn: ХБХ

en: Hide
mn: Нуух
