Telldus Live! sensors (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Place
sk: Miesto

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: hidden
sk: skryté

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Created
sk: Vytvorené

en: Temperature
sk: Teplota

en: N
sk: S

en: NE
sk: NV

en: E
sk: V

en: SE
sk: JV

en: S
sk: J

en: SW
sk: JZ

en: W
sk: Z

en: NW
sk: SZ

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Hidden
sk: Skryté

en: NNE
sk: SSV

en: ENE
sk: VSV

en: ESE
sk: VJV

en: SSE
sk: JJV

en: SSW
sk: JJZ

en: WSW
sk: ZJZ

en: WNW
sk: ZSZ

en: NNW
sk: SSZ

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Hide
sk: Skryť

en: By name
sk: Podľa názvu

en: hide
sk: skryť

en: visible
sk: zobrazené
