Telldus Live! sensors (2.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Place
tr: Yer

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: hidden
tr: gizli

en: Visible
tr: Görünür

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: N
tr: K

en: NE
tr: KD

en: E
tr: D

en: SE
tr: GD

en: S
tr: G

en: SW
tr: GB

en: W
tr: B

en: NW
tr: KB

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Hidden
tr: Gizli

en: NNE
tr: KKD

en: ENE
tr: DKD

en: ESE
tr: DGD

en: SSE
tr: GGD

en: SSW
tr: GGB

en: WSW
tr: BGB

en: WNW
tr: BKB

en: NNW
tr: KKB

en: Last changed
tr: Son değişiklikler

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: Hide
tr: Gizle

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Serialized
tr: Diziselleştirilmiş

en: visible
tr: görünür
