Telldus Live! sensors (2.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Place
hu: Hely

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: hidden
hu: rejtett

en: Visible
hu: Látható

en: Created
hu: Létrehozva

en: Id
hu: Azonosító

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: N
hu: É

en: NE
hu: ÉK

en: E
hu: K

en: SE
hu: DK

en: S
hu: D

en: SW
hu: DNY

en: W
hu: NY

en: NW
hu: ÉNY

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Hidden
hu: Rejtett

en: NNE
hu: É-ÉK

en: ENE
hu: K-ÉK

en: ESE
hu: K-DK

en: SSE
hu: D-DK

en: SSW
hu: D-DNY

en: WSW
hu: NY-DNY

en: WNW
hu: NY-ÉNY

en: NNW
hu: É-ÉNY

en: Formatted
hu: Formázott

en: Last changed
hu: Utolsó módosítás

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Raw
hu: Nyers

en: By name
hu: Név szerint

en: hide
hu: elrejtés

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Humidity
hu: Páratartalom

en: Serialized
hu: Szerializált

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: visible
hu: látható

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
