Template Entities (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Source
af: Bron
