Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Back
az: Geri

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Source
az: Mənbə

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: New
az: Yeni

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
