Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Book
fi: Kirja

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Source
fi: Lähde

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Templates
fi: Mallinteet

en: New
fi: Uusi

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Add Template
fi: Lisää template

en: templates
fi: templatet

en: Add custom block
fi: Lisää kustomoitu lohko

en: Block content
fi: Lohkon sisältö
