Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Book
lt: Knyga

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Template
lt: Šablonas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Changed
lt: Pakeista

en: Templates
lt: Šablonai

en: New
lt: Naujas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Add custom block
lt: Pridėti savitą bloką
