Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
