Template Entities (1.0.0-alpha10) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Book
pl: Książka

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Template
pl: Szablon

en: template
pl: szablon

en: Source
pl: Źródło

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Templates
pl: Szablony

en: New
pl: Nowy

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: templates
pl: szablony

en: Add custom block
pl: Dodaj własny blok
