Template Entities (1.0.0-alpha11) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Book
ast: Llibru

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Configure block
ast: Configurar bloque
