Template Entities (1.0.0-alpha11) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Book
cs: Kniha

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Template
cs: Šablona

en: Source
cs: Zdroj

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Changed
cs: Změněno

en: New
cs: Nové

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok
