Template Entities (1.0.0-alpha11) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Book
ja: ブック

en: Back
ja: 戻る

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Template
ja: テンプレート

en: Source
ja: ソース

en: Configure block
ja: ブロックの設定

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: Changed
ja: 変更済

en: Templates
ja: テンプレート

en: New
ja: 新

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Bundles
ja: バンドル

en: Bundle
ja: バンドル

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: templates
ja: テンプレート

en: Add custom block
ja: カスタムブロックを追加
