Template Entities (1.0.0-alpha11) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
