Template Entities (1.0.0-alpha11) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Book
ta: புத்தகம்

en: View
ta: நோக்குக
