Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Book
hu: Könyv

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Template
hu: Sablon

en: template
hu: sablon

en: Source
hu: Forrás

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Changed
hu: Módosítva

en: Templates
hu: Sablonok

en: New
hu: Új

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: templates
hu: sablonok

en: Add custom block
hu: Egyéni blokk hozzáadása

en: Content blocks
hu: Tartalmi blokkok
