Template Entities (1.0.0-alpha12) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Book
sv: Bok

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Template
sv: Mall

en: Source
sv: Källa

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: Source type
sv: Källtyp

en: Changed
sv: Ändrad

en: Templates
sv: Mallar

en: New
sv: Ny

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Add custom block
sv: Lägg till anpassat block
