Template Entities (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Template
bg: Шаблон

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Тип на източника
