Template Entities (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
