Template Entities (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Book
ka: წიგნი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: New
ka: ახალი
