Template Entities (1.0.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Book
ga: Leabhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
