Template Entities (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
