Template Entities (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
