Template Entities (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Book
ta: நூல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Source
ta: மூலம்

en: Configure block
ta: பகுதிகளை முறைசெய்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: New
ta: புதிய

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
