Template Entities (1.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Book
et: Raamat

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Template
et: Mall

en: template
et: mall

en: Source
et: Allikas

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Changed
et: Muudetud

en: New
et: Uus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: templates
et: mallid
