Template Entities (1.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау
