Template Entities (1.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Book
ug: كىتاپ

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Source
ug: مەنبە

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە
